Ta strona przeznaczona jest dla przeglądarek obsługujących standard HTML5 i nie będzie działać prawidłowo w twojej przeglądarce. Uaktualnij swoją przeglądarkę do najnowszej wersji lub zainstaluj nowocześniejszą przeglądarkę.
telefon
Infolinia +48
22 322 85 95
Dzwoń! Jesteśmy by pomóc!
Bilety Lotnicze
WYLOT Z
PRZYLOT DO
PODRÓŻ W 2 STRONY
WJEDNA STRONĘ
DATA WYLOTU
DATA POWROTU
DOROŚLI
MŁODZIEŻ
DZIECI
NIEMOWLĘTA
SENIORZY
Jesteś tutaj: Aktualności

TripAdvisor Travelers’ Choice Awards 2017 dla Emirates!

Tytuł najlepszej linii lotniczej na świecie zdobyła linia Emirates. W tym roku, po raz pierwszy wyróżniono taką kategorię w plebiscycie TripAdvisor Travelers’ Choice® Awards. Przyznanie nagrody zależy od liczby i przychylności recenzji oraz ocen jakie wystawili użytkownicy w przeciągu 12 miesięcy e serwisie TripAdvisor. Linia Emirates oprócz nagrody głównej otrzymała również wyróżnienia w kategoriach: najlepszej klasy ekonomicznej, dla najlepszej linii w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki, najlepsza klasa pierwsza oraz „10 najlepszych linii lotniczych na świecie”.

Sir Tim Clark, prezes linii Emirates, wyróżnienie to określił jako wyjątkowy zaszczyt gdyż jest ono od bezstronnych opinii. Firma cały czas inwestuje w nowe produkty oraz usługi we wszystkich klasach aby każdy klient z wielką chęcią wybierał ponownie linię Emirates. Cały zespół wykazuje się najlepszą jakością każdego dnia.

Dyrektor TripAdvisor Flights, Bryan Saltzburg, stwierdził iż nagroda ma ułatwić podróżującym świadomy wybór przewoźnika dzięki doświadczeniom użytkowników serwisu TripAdvisor a jej otrzymanie świadczy o tym, że przewoźnik zawsze na pierwszym miejscu stawia doskonałą obsługę pasażera.

Aktualnie Emirates to największe międzynarodowe linie lotnicze na świecie. Oferuje przeloty do 155 miejsc w 83 krajach na 6 kontynentach. Jej flota pasażerska złożona jest w całości z Airbusów A380 i Boeingów 777. Jest to pierwszy i jedyny przewoźnik dysponujący taką najmłodszą i najnowocześniejszą flotą w branży. Wśród aktualności odnajdziemy nową ofertę ekskluzywnych produktów klasach pierwszej i biznes, pierwsze na świecie zestawy odzieży nawilżającej w klasie pierwszej, luksusowe koce, produkty do pielęgnacji skóry marki VOYA oraz nowe komplety akcesoriów firmy Bulgari. Dla podróżujących klasą ekonomiczną linia zainwestowała między innymi w interaktywne zestawy akcesoriów czy ekologiczne koce wykonane w całości z przetworzonych plastikowych butelek. Zapowiedziany został również wielomilionowy program modernizacji wyposażenia kabin samolotów, obejmujący między innymi nowy salon pokładowy flagowego samolotu – A380 – który będzie można podziwiać już w lipcu tego roku.

phone
Tel. 22 322 85 95

Informacje i rezerwacje w biurze podróży Polish Travel Quo Vadis
Warszawa ul. Ptasia 2
od Poniedziałku do Piątku, w dni robocze
w godzinach pracy biura 8.00 - 18.00
lub przez
Formularz kontaktowy


Data dodania:2017-04-20

menu
Bilety lotnicze Private jets Wizy Odprawa onlline Rezerwacja grupowa Regulamin Polityka prywatności ×