Ta strona przeznaczona jest dla przeglądarek obsługujących standard HTML5 i nie będzie działać prawidłowo w twojej przeglądarce. Uaktualnij swoją przeglądarkę do najnowszej wersji lub zainstaluj nowocześniejszą przeglądarkę.
Bilety Lotnicze
WYLOT Z
PRZYLOT DO
PODRÓŻ W 2 STRONY
WJEDNA STRONĘ
DATA WYLOTU
DATA POWROTU
DOROŚLI
MŁODZIEŻ
DZIECI
NIEMOWLĘTA
SENIORZY
Jesteś tutaj: Air France

Air France

Air France to francuskie linie lotnicze, wchodzące w skład holdingu Air France-KLM.

Jest to jedna z największych linii lotniczych świata, która jako jedna z dwóch korzystała z samolotów ponaddźwiękowych Concorde.

Portem macierzystym jest lotnisko w Roissy pod Paryżem (Charles de Gaulle).

Flota Air France składa się z około 250 samolotów (w większości: Airbus A319-100, Airbus A320-200, Boeing 777-200).

Obecnie siatka połączeń obejmuje wszystkie kontynenty. Przewoźnik obsługuje połączenie między stolicami Polski i Francji. Linia należy do stowarzyszenia SkyTeam.

W 2013 roku linia Air France stworzyła linię HOP!, która pełni rolę linii regionalnej (loty wewnątrz Francji) oraz wykonuje loty średniodystansowe do niedalekich miast europejskich. Uważana jest za tanią linię lotniczą. W skład floty wchodzi 98 samolotów, które latają na 136 trasach.

Grupa Air France KLM jest znaczącym graczem w branży transportu lotniczego i niekwestionowanym liderem w obsłudze rejsów dalekiego zasięgu do i z Europy. Obecnie Air France KLM może poszczycić się ponad 77 milionami pasażerów i transportem 1,4 miliona ton ładunków rocznie. Grupa obsługuje łącznie 243 porty lotnicze zlokalizowane w 100 krajach, a jej flota liczy 573 samoloty. Linie, posiadające porty macierzyste na lotniskach Paryż-Charles de Gaulle i Amsterdam-Schiphol, obsługują łącznie ogromną sieć połączeń.


Grupa posiada również wiodący w Europie program lojalnościowy Flying Blue, liczący już ponad 21 milionów członków. Air France KLM wspólnie z partnerami – liniami Delta i Alitalia – tworzy największe transatlantyckie joint venture, które obsługuje ponad 250 lotów dziennie. Air France i KLM należą do sojuszu SkyTeam, który zrzesza 20 przewoźników lotniczych. Za pośrednictwem SkyTeam pasażerowie zyskują szeroki dostęp do globalnej sieci połączeń – ponad 15,5 tysiąca lotów dziennie, do 1000 miejsc, w 187 krajach. Więcej informacji o Air France KLM dostępnych jest na stronie: www.airfranceklm.com.

Klasa Biznes

 • Klasa Biznes Air France słynie z wysokiego standardu i uprzejmej obsługi.
 • Jest stale rozwijana, aby zaoferować klientom to, co najlepsze z francuskiego stylu życia.
 • Air France kontynuuje swoje wysiłki w zakresie wyposażenia oraz serwowanych na pokładzie posiłków w celu zapewniania coraz bardziej wyrafinowanej obsługi łączącej w sobie nowoczesność oraz wygodę.
 • Aby zapewnić optymalny komfort, pasażerowie znajdą na swoich siedzeniach, zaraz po przybyciu na pokład, antyalergiczną poduszkę z pierza, wełniany koc, zestaw podróżny zawierający parę skarpet, maskę do spania i zatyczki do uszu, pokrowiec na buty, nakładki na słuchawki, szczoteczkę do zębów, pastę do zębów, chusteczkę odświeżającą oraz krem nawilżający Clarins.
 • Nowy typ fotela umożliwia odpoczynek z wyciągniętymi nogami w nowych pozycjach, również podczas kołowania, startu i lądowania, a dodatkowo przeprojektowano ustawienie foteli. Specjalnie zaprojektowany podłokietnik zapewnia łatwiejszy dostęp dla pasażerów o ograniczonej sprawności ruchowej.
 • Znakomita kuchnia oferuje dania sygnowane przez najlepszych światowych szefów kuchni, proponując bardziej nowoczesne i regularnie zmieniane menu, naczynia stołowe oraz zestawy comfort-kit, Air France chce swoich klientów zaskakiwać i wzmacniać swoją rolę ambasadora francuskiej gastronomii oraz francuskiego stylu życia.

Klasa Ekonomiczna

 • Komfortowe siedzenia z dużą ilością miejsca na nogi i kolana.
 • Regulowane oparcia na ręce, nogi i głowe.
 • Z Polski Air France prowadzi połączenia lotnicze z lotniska w Warszawie.
 • Osobisty ekran oferujący rozrywkę w postaci filmów, muzyki oraz gier podczas podróży.
 • Pasażerowie otrzymują nowe komfortowe słuchawki oferujące wysoką jakość dźwięku.

Air France oferuje bilety lotnicze na trasach łączących większość karjów Europy, Azji, porty Ameryki Północnej i Południowej oraz Afryki. Dociera także na Karaiby, do Polinezji Francuskiej czy na Filipiny. W siatce połączeń znajduje się 91 krajów oraz około 200 kierunków na całym świecie.

Air France dysponuje wysokiej klasy samolotami typu Airbus A319, A320, A321, A330, A340 oraz Boeing 777. Flota jest na bieżąco modernizowana i uzupełniania o nowe maszyny.

 • Airbus A318-100 x 18
 • Airbus A319-100 x 42
 • Airbus A320-200 x 49
 • Airbus A321-100 x 5
 • Airbus A321-200 x 25
 • Airbus A330-200 x 15
 • Airbus A340-300 x 13
 • Airbus A380-800 x 9
 • Boeing 747-400 x 7
 • Boeing 777-200ER x 25
 • Boeing 777-300ER x 37
 • Boeing 747-400ERF x 4
 • Boeing 777F x 2

źródło: wikipedia


WIADOMOŚCI
Chicago, Seattle i Waszyngton w 3 dniowej ofercie Air France KLM

Chicago, Seattle i Waszyngton w 3 dniowej ofercie Air France KLM

Spełnij swoje marzenie i wybierz się do Stanów Zjednoczonych korzystając z najnowszej oferty Air France KLM. Tylko przez trzy najbliższe dni przeloty do Chicago można kupić od 2059 PLN, a do Seattle i Waszyngtonu – już od 2399 PLN!

Dżakarta nowością na mapie połączeń Air France

Dżakarta nowością na mapie połączeń Air France

Air France oferuje przeloty do Dżakarty (ind. Jakarta), największej indonezyjskiej metropolii liczącej ponad 10 milionów mieszkańców. Stolica Indonezji jest doskonałą propozycją dla osób, które lubią orientalną kuchnię, chcą poznać nowe miejsca i kultury.

Miliardowe inwestycje Air France KLM

Miliardowe inwestycje Air France KLM

Grupa Air France KLM do tej pory zainwestowała już ponad 700 milionów euro w nowe kabiny. W tym 500 milionów euro w ramach projektu „Best&Beyond” w usprawnienia produktowe na pokładzie samolotów Air France. Modernizacja objęła wszystkie kabiny francuskiego przewoźnika na trasach dalekiego zasięgu

Nowa Polityka Bagażowa KLM od 01 Października 2014

Nowa Polityka Bagażowa KLM od 01 Października 2014

Zmiana zasad pobierania opłaty za pierwsza sztukę bagażu rejestrowanego na rejsach europejskich KLM w klasie ekonomicznej. Od 01 października 2014 wchodzą w życie nowe zasady KLM dotyczące opłaty za bagaż w przypadku podróży na rejsach KLM

Oferta promocyjna Business Class

Oferta promocyjna Business Class

Przelot w klasie Business AIR FRANCE KLM na rejsach długodystansowych to:
- Przestrzenna kabina w samolocie
- Nowe, komfortowe w pełni płaskie łóżka

Tajlandia, Japonia i Kuba ze zniżką od Air France KLM

Tajlandia, Japonia i Kuba ze zniżką od Air France KLM

Zakupowe szaleństwo w Azji lub gorąca salsa na  Kubie? Można również skosztować wyrafinowanych potraw japońskich mistrzów. A przede wszystkim poznać prawdziwy smak wasabi! W najnowszej trzydniowej ofercie Air France KLM przelot do Bangkoku można kupić w cenie już od 1949 PLN

Przesiadka w Paryżu łatwiejsza niż myślisz

Przesiadka w Paryżu łatwiejsza niż myślisz

Nowy serwis Air France błyskawicznie udostępnia w 5 językach ( również po polsku ) najważniejsze informacje na temat transferu na paryskim lotnisku. Wystarczy jedno kliknięcie, by podróżni Air France otrzymali wizualizację przesiadki na lotnisku im. Charles’a de Gaulle’a dla swojego międzykontynentalnego

Super wyprzedaż Air France

Super wyprzedaż Air France

Super wyprzedaż Air France tylko przez 3 dni  od 22 maja do 24 maja 2014 roku. Podróże w terminie od 23 sierpnia 2014 do 31 marca 2015 z wyłączeniem terminu 17 grudnia  2014 - 6 stycznia 2015 roku.

Super wyprzedaż Air France tylko przez 3 dni

Super wyprzedaż Air France tylko przez 3 dni

Tylko przez 3 dni od 24 do 26 kwietnia trwa superwyprzedaż Air France :
Hong Kong 1979 PLN,   Osaka 1979 PLN,  Brasilia 2279 PLN

Nowa taryfa Air France One Way do Paryża

Nowa taryfa Air France One Way do Paryża

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów Air France wprowadził nową taryfę w jedną stronę do Paryża zarówno dla taryfy publikowanej jaki i ukrytej MINI  ( bez bagażu). 

Darmowy dostęp do prasy w samolotach Air France

Darmowy dostęp do prasy w samolotach Air France

Air France Press, najnowsza aplikacja na tablety stworzona przez francuskiego przewoźnika, umożliwia pasażerom darmowy i łatwy dostęp do prasy zagranicznej. Ten ekskluzywny serwis jest dopełnieniem propozycji prasowych oferowanych przez linię Air France na całym świecie w business lounge.

Urządzenia przenośne na pokładzie Air France i KLM

Urządzenia przenośne na pokładzie Air France i KLM

Od kwietnia br. holenderski przewoźnik KLM umożliwia swoim pasażerom korzystanie z osobistych urządzeń elektronicznych (ang. Portable Electronic Device) na pokładzie swoich maszyn, podczas całego lotu, łącznie z chwilą startu oraz lądowania.

menu
Bilety lotnicze Private jets Wizy Odprawa onlline Rezerwacja grupowa Regulamin Polityka prywatności ×