Ta strona przeznaczona jest dla przeglądarek obsługujących standard HTML5 i nie będzie działać prawidłowo w twojej przeglądarce. Uaktualnij swoją przeglądarkę do najnowszej wersji lub zainstaluj nowocześniejszą przeglądarkę.
Bilety Lotnicze
WYLOT Z
PRZYLOT DO
PODRÓŻ W 2 STRONY
WJEDNA STRONĘ
DATA WYLOTU
DATA POWROTU
DOROŚLI
MŁODZIEŻ
DZIECI
NIEMOWLĘTA
SENIORZY
Jesteś tutaj: Air One

Air One

Air One, loty regionalne oraz międzynarodowe pod nazwą Air One CityLiner - niezależne włoskie linie lotnicze z siedzibą w Rzymie. Airone to po włosku czapla, która znajduje się na logo firmy.

Głownymi bazami operacyjnymi Air One są port lotniczy Katania-Fontanarossa, port lotniczy Falcone-Borsellino, port lotniczy Piza i port lotniczy Wenecja-Marco Polo.

Po włosku słowo airone oznacza „czaplę”, która znajduje się w logo firmy.

Pierwszy regularny lot linii Air One odbył się w 1995 roku, z Rzymu do Mediolanu.

W 2009 roku w związku z fuzją z narodowym włoskim przewoźnikiem Alitalia linie Air One zakończyły współpracę w ramach programu Miles & More z Lufthansą oraz z United Airlines.

W historii linii Air One nie zdarzył się żaden wypadek lub katastrofa.

Na pokładzie rejsów międzykontynentalnych w samolotach typu Airbus A330-200 wyposażenie nastawione jest przede wszystkim na komfort pasażerów.

Serwis pokładowy charakteryzuje się najlepszą włoską kuchnią.

W klasie biznes są wygodne, szerokie fotele.

Indywidualny system rozrywki włącznie z najnowszymi filmami, w celu zagwarantowania pasażerom pełnego relaksu.

Air One wspólnie z Alitalią oferuje loty do Ameryki Północnej, Afryki Północnej, Ameryki Południowej oraz Azji.

Na kontynencie europejskim Air One latają do większości państw Unii Europejskiej. Ponadto linie docierają do Rosji, Albanii, Serbii, Chorwacji, Ukrainy oraz Turcji.

Mediolan-Malpensa
Air one posiada swój główny punkt odlotów na terminalu 1 lotniska. Na lotnisko Mediolan-Malpensa można się łatwo dostać pociągiem lub autobusem ze wszystkich głównych miast w północnych włoszech oraz z portu lotniczego Mediolan-Linate. Malpensa Express jest najszybszym sposobem, aby z centrum Milanu dostać się do terminalu 1, który znajduję się nad stacją kolejową.

Wenecja
Od maja 2012 roku Air One lata z Wenecji do 12 włoskich oraz europejskich lotnisk: Palermo, Cagliari, Brindisi, Ateny, Barcelona, Bruksela, Stambuł, Minorka, Palma, Praga, Sankt Petersburg, Warszawa. Port lotniczy Wenecja-Marco Polo jest łatwodostępny z pobliskich stacji kolejowych Venezia Santa Lucia i Venezia Mestre oraz dzięki dogodnym usługom autobusowym. Połączenia między terminalem, parkingiem i dokiem są dostępne dzięki usługom darmowej wahadłowej komunikacji autobusowej.

Piza
Od lipca 2011, Air One lata z Pizy do sześciu włoskich i międzynarodowych celów: Katania, Lamezia Terme, Olbia, Ateny, Palma di Minorca, Tirana, Praga. Port lotniczy Piza znajduje się na wybrzeżu zaledwie 1km od centrum miasta. Jest łatwo dostępny przez publiczne środki transportu.

Air One posiada nowoczesną flotę z wysokimi standardami bezpieczeństwa, komfortu podróży oraz jakości świadczonych usług.

Obecnie flota składa się z 10 nowoczesnych samolotów Airbus 320s, które mogą zabrać na pokład 180 pasażerów oferując im najwyższy standard podróży.


źródło: wikipedia
menu
Bilety lotnicze Private jets Wizy Odprawa onlline Rezerwacja grupowa Regulamin Polityka prywatności ×