Ta strona przeznaczona jest dla przeglądarek obsługujących standard HTML5 i nie będzie działać prawidłowo w twojej przeglądarce. Uaktualnij swoją przeglądarkę do najnowszej wersji lub zainstaluj nowocześniejszą przeglądarkę.
telefon
Infolinia +48
22 322 85 95
Dzwoń! Jesteśmy by pomóc!
Bilety Lotnicze
WYLOT Z
PRZYLOT DO
PODRÓŻ W 2 STRONY
WJEDNA STRONĘ
DATA WYLOTU
DATA POWROTU
DOROŚLI
MŁODZIEŻ
DZIECI
NIEMOWLĘTA
SENIORZY
Jesteś tutaj: Bilety lotnicze dla firm

Bilety lotnicze dla firm. Kompleksowa obsługa podróży

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę Polish Travel Quo Vadis (PTQV) dotyczącą kompleksowej organizacji imprez i wyjazdów służbowych.

Swoje działania koncentrujemy na kompleksowej obsłudze firm pod kątem szeroko pojmowanego business travel management. Posiadamy bogate doświadczenie w organizowaniu i koordynowaniu różnego rodzaju przedsięwzięć: począwszy od kameralnych spotkań służbowych, przez szkolenia, wyjazdy motywacyjne, imprezy integracyjne, pikniki, konferencje, skończywszy na targach dla kilku tysięcy uczestników.

Firmom, które chciałyby uzyskać dodatkowe przywileje, proponujemy podpisanie umowy o współpracy.

Zawarcie umowy z PTQV daje między innymi:

możliwość odroczonej płatności na podstawie wystawionej przez PTQV faktury, limit kredytowy eliminujący konieczność przedpłat, opiekę operatora Polish Travel Quo Vadis przy organizacji imprez grupowych, kompleksową obsługę.

Oferujemy:

 • BILETY LOTNICZE,

 • REZERWACJĘ HOTELI,

 • UBEZPIECZENIA PODRÓŻY,

 • BILETY KOLEJOWE, AUTOKAROWE, PROMOWE,

 • WYNAJEM SAMOCHODÓW,

 • ORGANIZACJE IMPREZ TYPU M I C E ( meetings, incentives, conferences/congrss, events ).


REZERWACJA I SPRZEDAŻ BILETÓW LOTNICZYCH - sprzedaż biletów odbywa się na podstawie umowy agencyjnej IATA zarówno dla klientów instytucjonalnych jak również klientów indywidualnych.  W zakresie sprzedaży biletów lotniczych możemy zaoferować:  sprzedaż biletów wszystkich linii lotniczych w międzynarodowych systemach AMADEUS i GALILEO - cały świat, sprzedaż biletów tzw. przewoźników nisko- kosztowych- cały świat; aranżację tras uwzględniającą optymalizację kosztów przelotu przy zachowaniu wymaganego minimum standardu; zawarcie korzystnych umów trójstronnych na taryfy specjalnie dopasowane do konkretnych potrzeb klienta; dostęp do wszystkich organizowanych przez linie lotnicze programów motywacyjnych dla firm możliwość zamawiania i rezerwacji biletów za pomocą telefonu, e-mail-a i fax-u; dostarczanie biletów pod wskazany adres bez dodatkowych opłat.  Polish Travel Quo Vadis od 1997 roku jest akredytowanym agentem IATA i w związku z powyższym jest upoważnione do oferowania i wystawiania biletów lotniczych według taryf wszystkich linii lotniczych zrzeszonych w IATA. Zespół doświadczonych kasjerów lotniczych (pow. 10 lat praktyki) służy pomocą w wyborze odpowiednich linii, połączeń, rezerwacji miejsca w odpowiedniej taryfie, gwarantując wysokiej jakości serwis i maksymalne ograniczenie kosztów podróży. Naprawdę warto to sprawdzić.

REZERWACJA HOTELI

System rezerwacji hoteli daje między innymi możliwość:

 • rezerwacji miejsc hotelowych zarówno dla gości indywidualnych jak również grup,

 • dokonywania rezerwacji miejsc hotelowych on-line, nawet w dniu wyjazdu (!),

 • zamawiania organizacji konferencji, szkoleń, wyjazdów motywacyjnych,

 • działania wszędzie tam, gdzie jest możliwość połączenia z Internetem (dom, biuro, hotel),

 • możliwość płacenia kartą kredytową lub przelewem (klienci).

Korzystamy z ogromnej bazy hoteli zawartej w wielu systemach rezerwacyjnych. Jesteśmy odpowiedzialni za cały proces od początku do końca tj. wyszukanie odpowiedniej oferty, rezerwację pokoju w wybranym przez Państwa hotelu, wystawienie vouchera uprawniającego do odbycia noclegu.

DO SKORZYSTANIA Z OFERTY NIE JEST WYMAGANA KARTA KREDYTOWA.

UBEZPIECZENIA PODRÓŻY

Oferujemy pakiet ubezpieczeń podróżnych zapewniający kompleksowa ochronę przez cały okres podróży i pobytu za granicą, dostosowany do zróżnicowanych potrzeb naszych klientów.  System pakietowy umożliwia dobranie zakresu oraz sum ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb każdego ubezpieczonego 

Zalety ubezpieczenia :

 • wysokie sumy ubezpieczenia,

 • możliwość ubezpieczenia ryzyk związanych z wykonywaniem pracy za granicą ,

 • możliwość ubezpieczenia ryzyk związanych z uprawianiem sportów,

 • zniżki dla dzieci i młodzieży,

 • zniżki grupowe,

 • dodatkowe ryzyka (koszty naprawy okularów i protez, ubezpieczenie kosztów opóźnienia bagażu, pomoc prawna i inne),

 • możliwość ubezpieczenia kosztów rezygnacji z wycieczki zagranicznej (a także biletu lotniczego, autokarowego, promowego i kolejowego),

 • bardzo szeroka oferta usług assistance,

 • profesjonalna ochrona przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku zapewniona za pośrednictwem Centrum Pomocy.POZOSTAŁE USŁUGI

Żeby nasza oferta była w pełni kompleksowa oferujemy Państwu sprzedaż BILETÓW KOLEJOWYCH, AUTOKAROWYCH, PROMOWYCH oraz pośrednictwo w WYNAJMIE SAMOCHODÓW na całym świecie. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.
W razie pytań pozostajemy do dyspozycji
Zespół
Polish Travel Quo Vadis
00-138 Warszawa, ul. Ptasia 2


Biuro Obsługi Klienta czynne
od poniedziałku do piątku w dniu robocze
w godz. 8.00-18.00

tel. +48 22 322 85 85
fax. +48 22 322 85 41

menu
Bilety lotnicze Private jets Wizy Odprawa onlline Rezerwacja grupowa Regulamin Polityka prywatności ×