Ta strona przeznaczona jest dla przeglądarek obsługujących standard HTML5 i nie będzie działać prawidłowo w twojej przeglądarce. Uaktualnij swoją przeglądarkę do najnowszej wersji lub zainstaluj nowocześniejszą przeglądarkę.
telefon
Infolinia +48
22 322 85 95
Dzwoń! Jesteśmy by pomóc!
REZERWACJA GRUPOWA
mobilna
DOSTĘPNA WERSJA MOBILNA
OTWÓRZ STRONĘ W TELEFONIE LUB TABLECIE
Jesteś tutaj: Rezerwacja grupowa biletów lotniczych

Rezerwacja grupowa biletów lotniczych

Decydując się na rezerwację grupową biletów lotniczych możesz mieć pewność że wszyscy członkowie grupy polecą jednym samolotem, a koszt każdego biletu będzie taki sam dla wszystkich uczestników grupy. Dodatkowym bonusem jest możliwość podania nazwisk pasażerów prawie w ostatniej chwili, możliwość zmiany nazwiska zarezerwowanego biletu, a także negocjowany i rozłożony na raty termin płatności. Za te udogodnienia trzeba jednak zapłacić więcej niż wynosi najtańsza dostępna taryfa w sprzedaży indywidualnej. Cena biletu lotniczego zakupionego jako bilet grupowy z reguły jest wyższa od najtańszych biletów dostępnych w promocyjnych cenach. Szczegółowe warunki zakupu, płatności za zakupione bilety, możliwość dokonywania zmian, oraz cena podlegają negocjacjom z linią lotniczą i dlatego warto skorzystać z wyspecjalizowanego Agenta.

Oferujemy pomoc w przypadku rezerwacji grupowych przewoźników regularnych IATA, tanich przewoźników oraz grupowe bilety lotnicze na loty czarterowe. Jeżeli organizujesz szkolenie, wyjazd motywacyjny dla pracowników, wyjazd firmowy, wyjazd biznesowy, wyjazd na konferencje czy podróżujesz z grupą przyjaciół wystarczy wypełnić formularz rezerwacji grupowych biletów lotniczych, a nasz konsultant przygotuje najlepszą ofertę. Prosimy umieścić informacje w formularzu dotyczące trasy przelotu, preferowanych dat odbycia podróży, ilości osób w grupie, preferencje dotyczące podróży oraz dane kontaktowe i adres mailowy do osoby wysyłającej zapytanie.

Formularz rezerwacji grupowych biletów lotniczych

PODRÓŻ W 2 STRONY
WJEDNA STRONĘ
WYLOT Z
PRZYLOT DO
DATA WYLOTU

OD:

kalendarz

DO:

kalendarz
DATA PRZYLOTU

OD:

kalendarz

DO:

kalendarz
ILOŚĆ OSÓB
DODATKOWE INFORMACJE
DANE KONTAKTOWE
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Token CAPTCHA Image
Wczytaj inny
W nawiązaniu do art. 13 ust. 1 i ust. 2. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”) informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 00-138 Warszawa, ul. Ptasia 2.
Zawarte w formularzu dane osobowe, w szczególności imię, nazwisko, adres, adres poczty elektronicznej, numer telefonu, przetwarzane są w zakresie niezbędnym do podjęcia na Pani/Pana żądanie działań zmierzających do zawarcia umowy z Administratorem lub do wykonania umowy z Administratorem (art. 6 ust. 1 lit. b RODO) w zakresie usług turystycznych świadczonych przez Administratora.
Więcej informacji: Poltyka prywatności
menu
Bilety lotnicze Private jets Wizy Odprawa onlline Rezerwacja grupowa Regulamin Polityka prywatności ×