Ta strona przeznaczona jest dla przeglądarek obsługujących standard HTML5 i nie będzie działać prawidłowo w twojej przeglądarce. Uaktualnij swoją przeglądarkę do najnowszej wersji lub zainstaluj nowocześniejszą przeglądarkę.
telefon
Infolinia +48
22 322 85 95
Dzwoń! Jesteśmy by pomóc!
UBEZPIECZENIA
DOSTĘPNA WERSJA MOBILNA
OTWÓRZ STRONĘ W TELEFONIE LUB TABLECIE
Jesteś tutaj: Ubezpieczenia podróży

Ubezpieczenia podróży

Szukasz ubezpieczenia ? Wystarczy wypełnić formularz a nasz konsultant skontaktuje się z ubezpieczycielami i przekaże Ci najlepszą ofertę!

DATA OD
DATA DO
ILOŚĆ OSÓB
DODATKOWE INFORMACJE
DANE KONTAKTOWE
Imię
Nazwisko
Email
Telefon
Token CAPTCHA Image
Wczytaj inny
W nawiązaniu do art. 13 ust. 1 i ust. 2. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”) informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 00-138 Warszawa, ul. Ptasia 2.
Zawarte w formularzu dane osobowe, w szczególności imię, nazwisko, adres, adres poczty elektronicznej, numer telefonu, przetwarzane są w zakresie niezbędnym do podjęcia na Pani/Pana żądanie działań zmierzających do zawarcia umowy z Administratorem lub do wykonania umowy z Administratorem (art. 6 ust. 1 lit. b RODO) w zakresie usług turystycznych świadczonych przez Administratora.
Więcej informacji: Poltyka prywatności
menu
Bilety lotnicze Private jets Wizy Odprawa onlline Rezerwacja grupowa Regulamin Polityka prywatności ×